NAUKA TO POTĘGI KLUCZ
 HomeGALERIA ZDJĘĆ  ROK SZKOLNY 2016/2017
Aktualizacja: 21-11-2016 


I MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE PROJEKTOWE
I TRANSNATONAL PROJECT MEETING
IES CONSABURUM, CONSUEGRA, HISZPANIA
W dniach 3-8. 11. dwóch nauczycieli naszego gimnazjum (koordynator projektu, Katarzyna Baca, oraz nauczyciel języka angielskiego, Grażyna Kruczek) wzięło udział w pierwszym międzynarodowym spotkaniu projektowym, na którym obecni byli koordynatorzy wszystkich sześciu szkół partnerskich. Spotkanie odbyło się w Hiszpanii, w mieście Consuegra, gdzie mieści się główna szkoła koordynująca projekt. Uzgodniliśmy tam daty poszczególnych mobilności, wyznaczyliśmy cele krótko i długoterminowe, przeanalizowaliśmy wszystkie działania projektowe, uzgodniliśmy sposoby i terminy komunikacji, przemyśleliśmy stronę naszego projektu na platformie eTwinning, poznaliśmy grono pedagogiczne oraz dyrektora hiszpańskiej szkoły. Byliśmy również zaproszeni na oficjalne spotkanie z lokalnymi władzami.
Był również czas na zwiedzanie regionu La Mancha i słynnych wiatraków, z którymi walczył Don Kichot, a także na zwiedzanie Toledo.
Był to bardzo intensywny oraz wyjątkowy czas. Po wymianie kilkuset emaili związanych z projektem, mogliśmy nareszcie spotkać się wszyscy twarzą w twarz, poznać się osobiście i polubić. Zawiązały się nowe międzynarodowe przyjaźnie.
Aktualnie cztery szkoły partnerskie szykują się do wyjazdu do Polski, który odbędzie się w dniach 8-14. grudnia tego roku. Uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rodzinami, a także grono nauczycielskie naszego gimnazjum szykuje się z kolei na przyjęcie gości.


21-11-2016 
Copyright © 2002
mgr Katarzyna Nawrot
  Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl