Home

Home
Nasza szkoła
Uczniowie
Absolwenci
Nauczyciele
Nasze sukcesy
Statut

Najzdolniejsi uczniowie naszego gimnazjum od roku szkolnego 2006/2007 otrzymują stypendia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki - średnia ocen co najmniej 5.00 lub szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu. Stypendium dla uczniów przyznawane jest jednorazowo po każdym semestrze nauki.
Wszystkim stypendystom gratulujemy tak wybitnych sukcesów!

Rok szkolny 2013/2014 - II semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe:

Budziosz Dominika, Ciastoń Marianna, Jarecka Aleksandra, Jasionek Krystian, Jędrusik Wiktoria, Kalińska Magdalena, Kiljańska Anna, Krawczyk Aleksandra, Krzywda Anna, Mańka Weronika, Nawrot Anna, Nowak Katarzyna, Pasternak Julia, Pawik Izabela, Pierzchała Marcelina, Rozmus Wiktoria, Sobczyk Weronika, Sobieraj Weronika, Swoboda Jakub, Waluga Martyna, Wyderka Wojciech, Żmuda Bartosz, Bork Szymon, Flak Krystian, Frydrych Martyna, Frydrych Patrycja, Gęborski Damian, Jastrzębska Dominika, Kogut Sandra, Kuczera Mirosław, Misiak Adrian Skórka Kacper, Sobczyk Piotr, Wilmowska Ewelina, Żerańska Magdalena

Rok szkolny 2013/2014 - I semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe:

Anna Łukasik, Aleksandra Jarecka, Kamila Kozak, Weronika Sobczyk, Bartosz Żmuda, Anna Krzywda, Anna Nawrot, Katarzyna Nowak, Jakub Swoboda, Wojciech Wyderka, Aleksandra Krawczyk

Rok szkolny 2012/2013 - II semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe:

Kozak Kamila, Sobczyk Weronika, Wilmowska Ewelina, Kowal Zuzanna, Budziosz Dominika, Nawrot Anna, Pasternak Julia, Wyderka Wojciech, Stelmach Weronika, Zarychta Oliwia, Mosioł Aleksandra, Płonka Jakub, Sobczyk Adam, Krzyżak Paweł, Korczyński Mateusz, Duch Kacper, Stefaniak Mateusz, Gęborski Damian, Kuczera Mirosław, Hatlapa Paulina, Słowikowska Maja, Niedbała Paulina, Kozioł Paulina, Żerańska Magdalena, Frydrych Patrycja, Dej Patrycja

Rok szkolny 2012/2013 - I semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe:

Kozak Kamila, Sobczyk Weronika, Krzywda Anna, Nawrot Anna, Swoboda Jakub, Wyderka Wojciech, Stelmach Weronika, Mosioł Aleksandra, Płonka Jakub, Słowikowska Maja

Rok szkolny 2011/2012 - II semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe:

Skorek Sonia, Szastak Magdalena, Paszewska Gabriela, Jakóbczyk Michał, Tobota Karina, Jędrusik Wiktoria, Płonka Jakub, Krzystyniak Joanna, Mosioł Aleksandra, Zarychta Oliwia, Krzywda Anna, Nowak Katarzyna, Pierzchała Marcelina, Wyderka Wojciech, Swoboda Beata, Rudy Beata, Kyrcz Dominik, Laskowski Tomasz, Dankowski Robert, Parzoch Martyna, Sobczyk Patrycja, Dembińska Natalia, Foltynowicz Kamil, Przybyłek Karol, Kozieł Piotr, Celta Dawid

Rok szkolny 2011/2012 - I semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce:

Zarychta Oliwia, Płonka Jakub, Mosioł Aleksandra, Szastak Magdalena, Tobota Karina, Jakóbczyk Michał, Rudy Beata, Swoboda Beata

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w sporcie:

Foltynowicz Kamil, Kyrcz Dominik, Laskowski Tomasz, Duch Kasper

Rok szkolny 2010/2011 - II semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce:

Kamińska Paulina, Zarychta Oliwia, Mosioł Aleksandra, Płonka Jakub, Budziosz Marcin, Jakóbczyk Michał, Łata Wojciech, Szastak Magdalena, Skorek Sonia, Rudy Beata, Swoboda Beata, Hamera Dominika, Katolik Klaudia, Ligenza Maja, Sobieraj Anna, Szczypa Marta, Warmuz Monika,

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w sporcie:

Kyrcz Dominik, Sobczyk Patrycja, Dembińska Natalia, Parzoch Martyna, Laskowski Tomasz, Ciesielski Karol, Flak Paweł, Wilczek Karol, Wołosz Przemysław, Zięba Aleksander, Tobota Karina, Paszewska Gabriela, Celta Dawid, Kozieł Piotr, Dankowski Robert

Rok szkolny 2010/2011 - I semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce:

Skorek Sonia, Swoboda Beata, Sobieraj Anna, Bondara Tomasz, Kamińska Paulina, Zarychta Oliwia, Mosioł aleksandra, Płonka Jakub, Rudy Beata, Ligenza Maja

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w sporcie:

Dankowski Robert

Rok szkolny 2009/2010 - II semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce:

Karolina Makulska, Katarzyna Ferdyn, Klaudia Smoła, Daria Adamczyk, Joanna Michniewicz, Wiktoria Rubak, Hamera Dominika, Ligenza Maja, Skorek Sonia, Frydrych Justyna, Nowak Magdalena, Swoboda Beata, Sobieraj Anna, Ciećko Aleksandra, Podgórska Aleksandra

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w sporcie:

Patry Żak, Wróbel Patryk, Flak Paweł, Jałocha Dawid, Miodek Patryk, Dankowski Robert, Gałka Łukasz

Rok szkolny 2009/2010 - I semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce:

Karolina Makulska, Katarzyna Ferdyn, Klaudia Smoła, Daria Adamczyk, Joanna Michniewicz, Wiktoria Rubak, Hamera Dominika, Ligenza Maja, Skorek Sonia

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w sporcie:

Patry Żak, Wróbel Patryk, Flak Paweł, Wnuk Mateusz, Miodek Patryk, Dankowski Robert

Rok szkolny 2008/2009 - II semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce i sporcie:

Beata Kubica, Ewa Kozera, Weronika Wyderka, Marcin Cholewa, Paweł Malec, Robert Ćwik, Mateusz Grzomba, Paweł Wojdas, Maja Ciećko, Gąsior Aleksander, Gruszka Ewelina, Karolina Makulska, Katarzyna Ferdyn, Klaudia Smoła, Daria Adamczyk, Joanna Michniewicz, Wiktoria Rubak, Diana Żak, Knapik Maciej, Miodek Patryk, Patrycja Dankowska, Nowak Dominika, Nabrdalik Paweł, Kaczorowski Kamil, Cieśko Aleksandra, Hamera Dominika, Kotuła Igor, Ligenza Maja, Sobieraj Anna, Warmuz Monika, Niedbała Tomasz

Rok szkolny 2008/2009 - I semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce i sporcie:

Weronika Wyderka, Marcin Cholewa, Robert Ćwik, Aleksandra Ciećko, Karolina Makulska, Klaudia Smoła, Wiktoria Rubak, Hamera Dominika, Kotuła Igor, Ligenza Maja, Sobieraj Anna, Dankowska Patrycja, Stacha Karol, Kuś Grzegorz

Rok szkolny 2007/2008 - II semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce:

Klasa III:
Paulina Sarnik, Magdalena Twardokens, Kinga Agata Tyrała, Katarzyna Flak, Mateusz Kozieł, Dagmara Flak, Paulina Stelmach, Patrycja Kot, Dominika Bubel, Anna Sobczyk, Martyna Woźniak, Marta Żerańska, Patryk Szczypa, Piotr Kleszcz, Piotr Fuksiewicz, Izabela Sobczyk, Beata Sapińska

Klasa II:
Beata Kubica, Ewa Kozera, Weronika Wyderka, Marcin Cholewa, Paweł Malec, Robert Ćwik, Konrad Siuda, Grzegorz Kuś, Mateusz Grzomba

Klasa I:
Karolina Makulska, Katarzyna Ferdyn, Klaudia Smoła, Daria Adamczyk, Joanna Michniewicz, Wiktoria Rubak, Aleksandra Podgórska

Uczniowie, którym przyznano stypendium za osiągniecia sportowe:

Grzegorz Łata, Karol Krzysztofik, Dominik Dziuba

Rok szkolny 2007/2008 - I semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce:

Klasa III:
Paulina Sarnik, Magdalena Twardokens, Kinga Agata Tyrała, Katarzyna Flak, Mateusz Kozieł, Dagmara Flak, Paulina Stelmach

Klasa II:
Beata Kubica, Ewa Kozera, Weronika Wyderka, Marcin Cholewa

Klasa I:
Karolina Makulska, Katarzyna Ferdyn, Klaudia Smoła, Daria Adamczyk, Joanna Michniewicz, Wiktoria Rubak

Uczniowie, którym przyznano stypendium za osiągniecia sportowe:

Grzegorz Łata, Karol Krzysztofik, Robert Ćwik

Rok szkolny 2006/2007 - II semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce:

Kozera Ewa, Zygmunt Daria, Białas Magdalena, Sitko Aneta, Warmuz Aneta, Flak Dagmara, Stelmach Paulina, Tyrała Kinga Agata, Wyderka Weronika, Woźniak Martyna, Sarnik Paulina, Sobczyk Michał, Marcinkowska Wioletta, Korzuszek Karol, Cholewa Marcin, Ćwik Robert, Kozieł Mateusz, Sarnik Agata, Surowiec Klaudia, Pierzchała Angelika, Bochenek Martyna, Janota Karolina, Jakóbczyk Radosław, Białas Adam, Walencik Patrycja

Uczniowie, którym przyznano stypendium za osiągniecia w dziedzinie sportu:

Patrycja Dankowska

Rok szkolny 2006/2007 - I semestr

Uczniowie, którym przyznano stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce:

Paulina Stelmach, Kinga Agata Tyrała, Mateusz Kozieł, Wioletta Marcinkowska, Klaudia Surowiec, Weronika Wyderka, Daria Zygmunt, Aneta Warmuz, Aneta Sitko, Białas Magdalena, Martyna Bochenek, Karol Korzuszek, Aleksandra Nowak, Beata Kubica, Ewa Kozera, Agnieszka Jagodzik, Ewelnia Ficek

Uczniowie, którym przyznano stypendium za osiągniecia w dziedzinie sportu:

Patrycja Dankowska

Home
Nasza szkoła
Uczniowie
Absolwenci
Nauczyciele
Nasze sukcesy
Statut
Copyright © 2005
mgr Katarzyna Nawrot